מיינדסט שלומי חסטר

זמן לסיום הרשמה רגילה

ימים
שעות
דקות
שניות

ככה מתחילים את 2023:
תכנית מיינדסט למנהיגות עצמית

למה תכנית למנהיגות עצמית?

כדי להתחבר לחוזקות וליכולות הפנימיות, להבין מה מניע ומלהיב אותך, לעצב את המיינדסט להגביר את תחושת המסוגלות, לחזק את יכולת הגמישות והחוסן הנפשי וליצור חזון חדש. וכתוצאה: לבחור בך להיות המנהיג/ה של חייך.

שימו לב! ישנם רק 10 מקומות בתכנית - מהרו להירשם

מה התכנית כוללת?

משך התכנית

6 שבועות

שיעור שבועי

בכל שבוע יועבר חומר חדש לכל הקבוצה במפגש חי בזום

תרגולים ואימונים

בכל שבוע תקבלו משימות ותרגילים מעולם האימון האישי והמנטלי

ליווי אישי

במהלך התכנית תקבלו שני מפגשי ליווי אישיים כדי לוודא שאתם על המסלול

תמיכה שוטפת

מערכת לתמיכה שוטפת בווטסאפ בין מפגש למפגש

מערכת למידה

כל תכני הקורס הכוללים את המפגש השבועי, ותרגילים וחומרי העשרה יעמדו לרשותכם במערכת הלמידה של מיינדסט

האם התכנית מתאימה לך?

אז ככה, כל מי שרוצה לצמוח, להתפתח ובגדול לעוף על החיים שלו (ואולי גם קצת על עצמו…) מוזמן להצטרף למסע.

ומכיוון שאלוהים נמצא בפרטים הקטנים, בואו נדייק ונאמר שהתכנית מתאימה לכם אם:

  • אתם מעוניינים ללמוד כיצד לבנות מיינדסט גמיש וחזק מול אתגרים וקשיים
  • אתם מרגישים שזה הזמן הנכון עבורכם להתקדם לעבר הגרסה העתידית והמשודרגת שלכם
  • אתם רוצים לעבור להיות יוזמים במקום מגיבים ולהיפרד מהטיס האוטומטי שמנהל לכם את החיים…
  • בא לכם להיות חלק ממסגרת קבוצתית חזקה שתסייע לכם להזניק את השינוי

ומי מעביר את התכנית?

שלומי חסטר

היי, אני שלומי.

במקצועי אני מרצה, מנהל בהייטק ויועץ ארגוני עם M.A מאוניברסיטת בר אילן.  

אבל ת'כלס, אני חי, נושם ומיישם התפתחות אישית כבר למעלה מעשור ומאמין שהכל מתחיל במיינדסט. כל שינוי שנרצה ליצור וכל מציאות שנרצה לעצב מתחילים בדפוסי החשיבה שלנו ואני חוויתי בחיי את הגשמת המשפט "שנו את המיינדסט – שנו את עולמכם".

השליחות שלי בעולם היא להעביר את זה הלאה, ולעזור לאנשים להעצים ולהגשים את עצמם ולחיות חיים טובים, בריאים ומספקים יותר.  אני עושה את זה כבר למעלה מ- 4 שנים בפודקאסט "מיינדסט", שזכה כבר ללמעלה מ- 2 מיליון האזנות. ועכשיו אני עושה את זה בתוכנית למנהיגות עצמית. יחד אתכם.

שחר גולדשטיין

היי, אני שחר

מאמנת אישית, מרצה, מנהלת פרויקטים, סרן ביחידה מסווגת ומרתוניסטית.

כל אחת מהכותרות האלה לבד מתארת אותי, אבל רק ביחד הן הופכות להיות משהו משמעותי ומיוחד באמת.

כי כשאנחנו רוצים להגשים את עצמנו, זה לא או או, זה גם וגם.

אני מפגישה את האימון האישי יחד עם עולמות התוכן והניסיון שלי, כמו ספורט, הדרכה וניהול, ומשם מייצרת ידע פרקטי ושימושי שיעזור לך למצוא את הדרך הייחודית שלך.

מתוך אמונה שחלק גדול מההתקדמות וההישגים שלנו תלויים במחשבה שלנו, אני עוזרת לאנשים לקחת שליטה על המחשבות והרגשות שלהם ולצמצם את הפער בין המציאות שהם חיים כרגע לבין החיים שהם היו רוצים לחיות.

מטרת הקורס

המטרה העיקרית שלנו היא לאפשר לך לקחת בידיים את השליטה בחיים, לדעת איך לקבל החלטות ולהציב מטרות שיובילו אותך ממצב של התמודדות והישרדות למצב של יצירה, אנרגיה גבוהה ומנהיגות עצמית, במקסימום ביטחון ותחושת מסוגלות.

התכנית תתן לך מסגרת וליווי כדי ליצור בסיס חזק של חיבור מחודש עם עצמך, עם החוזקות והערכים שלך, להבין לעומק מה הם הדברים שמניעים ומלהיבים אותך – וכאן בדיוק מתרחש הקסם. כי השילוב הזה יאפשר לך להכיר את המיינדסט שלך מא׳ ועד ת׳ ולדעת כיצד לעצב אותו לצמיחה, גמישות וחוסן. 

מה הפורמט?

התכנית היא היברידית ומורכבת משיעורי אונליין (לייב, לא מוקלטים מראש), תירגולים אישיים וקבוצתיים יום-יומיים, פלטפורמת קורס ייעודית וליווי אישי.

הקורס בנוי משישה מפגשים שבועיים, הכוללים גם ידע תיאורטי וגם חלק יישומי, ומלווה בקבוצת וואטסאפ שתתן לך מענה לשאלות מקצועיות ואישיות, מקום בטוח לשתף, ואת התמיכה הקבוצתית. 

בנוסף, כדי לתת את המענה האידיאלי ביותר, לכל אחד מהמשתתפים יהיו שתי פגישות אישיות לאורך הקורס, אחת עם שלומי ואחת עם שחר, שכוללות ידע העשרתי נוסף, ליווי אישי, ומעקב אחרי ההתקדמות. 

מוכנים לקחת את הצעד הבא של ההתפתחות האישית שלכם?

מבנה התכנית

שבוע 1
מנהיגות עצמית

יוצאים לדרך עם המפגש הראשון שכל כולו מוקדש להיכרות - עם חברי הקורס, שלומי ושחר, וכמובן גם עם ״מנהיגות עצמית״. במפגש נבחן את המושג הזה, נעמיק בשאלות מה היא בכלל מנהיגות עצמית ומה הם מרכיביה השונים, מדוע היא נחוצה לנו, ואיך היא רלוונטית לכל אחד ואחת מאיתנו. 

שבוע 2
ברוכים הבאים למיינדסט שלכם

כדי להצליח להנהיג את עצמנו, עלינו להבין מהו המיינדסט שלנו - מהם דפוסי החשיבה שקיימים בנו ועוזרים לנו להתקדם בחיים, אבל לפעמים גם מעכבים וקצת מקשים עלינו. במפגש השני נדבר על מהו מיינדסט, מה ההבדלים בין סוגי מיינדסט שונים, ונבין למה, ואיך, הכל מתחיל ונגמר במיינדסט. 

שבוע 2+
מפגש ליווי אישי עם שחר

פגישה 1:1 עם שחר כדי לעבוד באופן צמוד על התהליך האישי שלך, על הדברים שצריכים חיזוק והבהרה, ואיך לאפשר לך למקסם את עצמך בתוך הקורס. 

שבוע 3
משנים את המיינדסט

מיינדסט מסוים הוא לא גזירת גורל אלא משהו שניתן לעצב, לחזק ולעבוד עליו. במפגש השלישי מבין מהי גמישות קוגניטיבית ואג׳יליות מנטלית, ואיך היא קשורה לשינויים המשמעותיים שיאפשרו לנו לעצב את המיינדסט שאנחנו רוצים. בנוסף, נדבר גם על מיינדסט של תלמיד נצחי וכיצד אפשר להשתמש בו בחיי היום-יום.

שבוע 4
הפחתת סטרס והגברת אושר יומיומי

אי אפשר לדבר על מיינדסט ומנהיגות עצמית מבלי לדבר גם על הרגשות שלנו - החיוביים והקשים כאחד. במפגש הרביעי נבין מהו סטרס ונלמד איך (ולמה) הוא נוצר, וכיצד הוא משפיע עלינו. אחרי שנתיידד, קצת יותר, עם הסטרס שלנו, נראה כיצד ניתן להשתמש בכוח הלב כדי להפחית את הסטרס - ולהגביר את האושר. 

שבוע 4+
מפגש ליווי אישי עם שלומי

פגישה 1:1 עם שלומי שתאפשר לך פעם נוספת לעבוד באופן צמוד על התהליך האישי שלך בקורס, על התוכן שהועבר, ואיך למקסם את הדברים בצורה הכי נכונה עבורך. 

שבוע 5
מעצבים עתיד חדש

בלי להציב לעצמנו יעד, לא נוכל לדעת לאן אנחנו רוצים להגיע, ולכן אפילו לא נעיז לצאת לדרך. המפגש החמישי יתמקד בחזון האישי וחשיבותו וכיצד ניתן לנסח אותו בצורה בהירה ומדויקת. וכדי לעשות זאת נדבר גם על מצפן הערכים, התשוקות והרצונות שלנו, שלמעשה מהווים בסיס ישיר לחזון - ויאפשרו לכם לדעת שאתם בדרך הנכונה לכם כל פעם מחדש.

שבוע 6
תכנית פעולה אישית ויציאה לדרך

אחרי היכרות מחודשת עם עצמכם ובנייה של יסודות חזקים ויציבים, הגיע הזמן לדבר על מטרות. במפגש האחרון נבין איך בכלל מציבים לעצמנו מטרות, איזה סוגי מטרות יש ולמה חשוב להשתמש בכולם. אל המטרות נחבר את החוזקות שלכם, ויחד נראה איך לבנות סל כלים שיאפשר לכם בהמשך הדרך. 

מוכנים לקחת את הצעד הבא של ההתפתחות האישית שלכם?

מתי ואיפה זה קורה?

אז מתי מתחילים?

יחד עם השנה החדשה ב-1.1.2023

יום ושעה קבועים

אנחנו ניפגש באופן קבוע בכל יום ראשון בשעה 09:30 למשך שעתיים

מפגשי זום

כל מפגשי התכנית יערכו בזום ויוקלטו לטובת צפיה חוזרת

כמה עולה להשתתף בתכנית?

מוכנים לקחת את הצעד הבא של ההתפתחות האישית שלכם?

שאלות ותשובות

זה תלוי, ובסוף מדובר בהחלטה מאוד אישית. הקורס דורש השקעה, מאמץ וזמן מעבר לשעות המפגשים. בין מפגש למפגש יש תרגולים ועבודה עצמית שחשוב לבצע והם חלק בלתי נפרד מהתהליך. אם אין לך את האפשרות להתמסר לתהליך, מומלץ שלא להצטרף.

הקורס מהווה איזון ייחודי בין כוחה של קבוצה, סביבה תומכת ומדרבנת, לבין ליווי ומפגשים אישיים. השילוב הזה יוצר חיבור עמוק וישיר לחיים האישיים שלך, לצד מעטפת אקטיבית ונוכחת. 

אנחנו מצפים מכל אחד מהמשתתפים להגיע לקורס עם מחויבות ורצון אמיתי להשתתף בצורה פעילה, לבצע את המשימות, להתמיד, להיות ערבים אחד לשני ולהתנהג מתוך כבוד הדדי, כנות ופתיחות. הקורס הזה הוא מסע אישי, ובלי האקטיביות שלכם הוא לא יוכל להתקיים. 

מהצד שלנו, אנחנו מביאים את הידע המקצועי, הליווי והתמיכה, מגוון עצום של גישות, כלים ופרקטיקות, וניסיון משולב בהתפתחות אישית, מיינדסט והצבת מטרות.

כמות המשתתפים בקורס מוגבלת לעשרה אנשים בלבד, מתוך מטרה לשמור עליו אינטימי, מצומצם ואישי, ולאפשר לכל אחד להרגיש בנוח ולהביע את עצמו. בנוסף, הפגישות האישיות עם שלומי ושחר לאורך הקורס מיודעות כדי לוודא שאף אחד לא נעלם או ״נשאר מאחור״. 

לאורך הקורס תקבלו מאיתנו קבצים עם תרגולים, כלים ופרקטיקות לביצוע עצמי, שילוו אתכם גם אחרי הקורס כדי שתוכלו להמשיך במסלול שלכם, או לחזור אליו במקרה ומשהו משתבש. 

התכנים יהיו זמינים לכל אחד מהמשתתפים במשך שנה שלמה.

שאלות נוספות? אנחנו פה

שאלות ותשובות