פרודוקטיביות בעולם דיגיטלי עם תומי בראב

474
0

חושבים שאין לכם מספיק זמן? תחשבו שוב! תומי בראב, יזם, מומחה שיווק וטכנולוגיה הגיע כדי להסביר איך ניתן לרתום את הטכנולוגיה לטובתנו ולהפוך לעל אנושיים.

לפרק הפודקאסט האישי הזה הזמנתי את תומי ברב, יזם מומחה בתחומי השיווק והטכנולוגיה. דיברנו על נושא מרתקאיך להפוך ליותר פרודוקטיביים ויעילים בעידן הדיגיטלי שאנו חיים בו, תוך שמירה על איזון בריא בין העבודה לבין החיים האישיים ומערכות היחסים שלנו.

תומי הוא המייסד של קהילתסופרטולז“, העוסקת בליווי אנשים להפיכתם לסופר היומניםשל העידן המודרני. הוא גם מנחה שני פודקאסטים מצוינים בנושאי טכנולוגיה ופרודוקטיביות. בנוסף, תומי אף היה שותף בהקמתן של מספר חברות סטארטאפ מצליחות בתחום הסייבר והטכנולוגיה.

בפרק זה דנו באתגר שטמון בכך שאנו חשופים יותר מתמיד להסחות דעת ולרעשי רקע טכנולוגיים, שגוזלים מאיתנו זמן רב. תומי הסביר מדוע טכנולוגיה אינה רעה כשלעצמה, וכיצד ניתן למקסם אותה לטובתנו.

דיברנו על כך שחשוב לתת דגש לא רק על המטרות עצמן, כי אם גם על התהליךאיך אנחנו מגיעים אליהן. שאלנו את עצמנו מהם הקרבנות שאנחנו מוכנים לעשות עבור הצלחתנו, והאם הם שווים את המחיר. הדגשנו את חשיבות האיזון בחיינו ויצירת מרחבים של זמן איכות עם עצמנו ועם בני משפחתנו.

מי שיאזין לפרק יקבל טיפים מעשיים לייעול זרימת העבודה שלו, בין היתר באמצעות שימוש מושכל בקיצורי מקלדת וכלי אוטומציה שונים. כמו כן, תומי שיתף בחוויותיו האישיות ובתובנות שצבר בנושא ניהול זמן וקביעת סדרי עדיפויות. חשוב מכלהמאזינים יקבלו השראה לאמץ גישה חיובית ויצירתית יותר כלפי הטכנולוגיה, תוך מתן דגש לפשטות וליעילות.

אני ממליץ בחום להאזין לפרק זה אם אתם מתמודדים עם תחושת חוסר יעילות או עומס יתר בעבודתכם, ומעוניינים לשדרג את הסביבה הדיגיטלית כדי שתשרת אתכם טוב יותר. תומי מציג פרספקטיבה ייחודית ומרעננת בנושא, המזמינה אותנו לחשוב מחדש על הרגלי השימוש שלנו בטכנולוגיה.

הוא מסביר עד כמה חשוב לא לקבל את הגדרות היצרן של כל פריט או תוכנה ולבצע אופטימיזציה לצרכים שלנו [לפרק מורחב על אופטימיזציה בחיים שלנו]. תומי לימד אותי מה מרכיב מיינדסט של פרודוקטיביות דיגיטלית ובפרק אנחנו מדברים על פוקוס, ניהול נכון של לוח שנה דיגיטליֿ, אוטומציה וגם על הדרך שבה הוא מבצע אופטימיזציה, אפילו לשינה של התינוק שלו

לכל הפרטים על תומי

שלכם באהבה,

שלומי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן