נדל”ן, רוחניות, דת ואינסטגרם עם חיה רוזנצוויג

592
0

סיפורה המרתק של חיה רוזנצוויג: מהגירה להצלחה כלכלית ואישית

חיה עצמה החלה את דרכה כמהגרת צעירה לארצות הברית. היא הגיעה עם בעלה ותינוקת, ללא השכלה או ניסיון קודם, ונאלצה לעבוד בעבודות מזדמנות כדי להתפרנס.

בנקודה מסוימת החליטה חיה לצאת למסע שאפתני ולהיכנס לעולם הנדל”ן, על אף שלא הבינה בו דבר ולמרות הסיכון הגבוה. היא לוותה כסף כדי לממן את לימודיה, והתמידה עד שהצליחה להיכנס לתחום ולבנות בהדרגה את הקריירה שלה כיזמית נדל”ן.

בפרק זה אנו נחשפים לסיפורה האישי והמרגש של חיה, החל מההחלטה הנועזת להגר לארה”ב כדי להגשים חלום, ועד ההפיכה ליזמית נדלן מצליחה המקימה קרן לסיוע לנשים מוכות גורל. ‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏

חיה מתארת בפירוט את קשיי הקליטה והפרנסה בארה”ב לצד הרצון העז למצות את הפוטנציאל האישי שלה. היא מספרת כיצד פיתחה בהדרגה קריירה משגשגת בתחום הנדל”ן תוך התמדה, יצירתיות ומנהיגות. ‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏

אנו למדים מחיה על חשיבות הערכים, קשרים אנושיים ואמון הדדי כבסיס איתן להצלחה. היא מציגה מודל עסקי ייחודי המבוסס על נדיבות לב, תמיכה בקהילה ותחושת שליחות. ‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏

בנוסף, חיה שותפת איתנו את האופן שבו אמונתה והקשר לרוחניות מהווים בעבורה מקור כוח משמעותי. היא מסבירה כיצד הביטחון והשלווה הפנימית מאפשרים לה להתמקד במטרות שבשליטתה. ‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏

אך מעבר להישגיה האישיים, חיה בחרה להתמקד בעיקר בעזרה ותמיכה במשפחה, בחברים ובקהילה שלה. היא התוותה כללי אתיקה ברורים של יושרה ושקיפות, ובנתה את העסק שלה על בסיס יחסי אמון וקשרים אישיים עמוקים.

הצלחתה של חיה מהווה מקור השראה עבור כל יזם או יזמית. סיפורה מלמד אותנו שעם נחישות, תעוזה ויצירתיות, כל אחד יכול להפוך חלום בלתי אפשרי למציאות מוחשית.

חיזוק הקשר בין רוחניות לעסקים על בסיס מחקרים

חיה מייחסת חלק ניכר מהצלחתה לאמונתה העמוקה ולקשר שהיא מקיימת עם הקדוש ברוך הוא. אך האם יש בסיס מחקרי ועובדתי לקשר שבין רוחניות להצלחה עסקית?

מחקר שפורסם ב-MIT מצא קשר ישיר בין רמת הרוחניות של בעלי עסקים לבין ביצועיהם העסקיים. ככל שמנהלים דיווחו על רמות גבוהות יותר של “רוחניות”, כך עסקיהם הפגינו רווחיות גבוהה יותר.

מחקר נוסף של אוניברסיטת הרווארד בדק כ-2000 יזמים במשך 8 שנים. החוקרים מצאו שככל שהיזמים עסקו יותר בפרקטיקות רוחניות כמו תפילה, מדיטציה או קריאה בטקסטים רוחניים, כך הם דיווחו על רמות גבוהות יותר של סיפוק מהקריירה, שלווה נפשית ותחושת משמעות.

ממצאים אלו ורבים אחרים מלמדים אותנו ששילוב של רוחניות אישית עם ניהול עסקי יכול להניב תוצאות מרשימות הן במישור האישי והן הכלכלי.

ולכן, בין אם אתם מאמינים או לא, כדאי לכל יזם למצוא דרך לטפח את עולמו הרוחני הפנימי. פרקטיקות כמו מדיטציה, תפילה ולימוד טקסטים רוחניים יכולות להיות מקור כוח עצום בדרך להגשמת חלומות.

סיכום ומסרים עיקריים

לסיום, ברצוני לחזור ולהדגיש מספר נקודות מפתח מהסיפור המרתק של חיה רוזנצוויג:

✔️ עם נחישות ותעוזה ניתן להגשים גם חלומות בלתי אפשריים – חיה הוכיחה שדרך שילוב נכון של התמדה ויצירתיות כל מגבלה היא זמנית בלבד.

✔️ יש לבנות עסק על בסיס יחסים אישיים וערכיים – הקשרים והערכים הם היסוד האיתן ביותר לבניית עסק משגשג לאורך שנים.

✔️ כדאי לטפח חיבור עמוק לרוחניות – ישנם יתרונות מוכחים לשילוב של רוחניות בעולם העסקי, הן ברווחיות והן בסיפוק אישי.

מקווה שנהנתם מהתובנות ושאתם יוצאים מהקריאה עם השראה וכוחות מחודשים להגשים את החלומות שלכם.

עוד על חיה

חיה רוזנצוייג עברה לארצות הברית לפני 9 שנים התחילה מלמטה ללא גב וידע כלכלי יצרה לעצמה מציאות של שפע בכל התחומים ועכשיו היא כאן להעביר הלאה מנגישה בצורה כנה וישירה איך כל אחד יכול והכל עבודה תודעתית . כיום היא יזמית נדלן בבעלותה אלפי יחידות 150 עובדים וחברה מצליחה.

לאתר של חיה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן