המדריך השלם לשימוש בפחד – כפיר יצחקי – פרק 97

21
0

הצטרפו לקהילת מיינדסט בווטסאפ: https://chat.whatsapp.com/D6ew9ieEu2pGrid1Z8TLV7

לכל הקישורים של מיינדסט לחצו כאן:

https://linktr.ee/shlomihaster

בפרק של היום אני מארח את כפיר יצחקי, בעל ארגון עולמי לקרב מגע, מטפל ומרצה ומחבר הספר ‘נשק לא קונבנציונלי: המדריך השלם לשימוש בפחד’, ואנחנו נדבר על פחד. מהו פחד, ומהי הפרעת פחד? כיצד לנווט את התודעה שלנו דרך פרופוגנדת הפחד שמתוקשרת לנו בערוצים השונים וכיצד ניתן להשתמש בכלים ספציפיים כלי להשתמש בפחד לעבר חיים של הצלחה ושגשוג.

קצת על כפיר:

בעברו היה כפיר מתחרה מקצועני באומנויות לחימה, וזכה באליפות ישראל בקראטה. טרם גיוסו לצה”ל עמד על סף אבדן ראייה בעקבות ניתוח שהסתבך. בשירותו הצבאי שכלל שירות קבע, שימש כפיר כלוחם וראש תחום הדרכת קרב מגע ביחידת “דובדבן”, יחידת המסתערבים של צה”ל המתמחה בלוחמה בשטח בנוי. במהלך מסלול ההכשרה, איבד את הזיכרון לטווח קצר כתוצאה מתאונת אימונים, ולאחר סיום ההכשרה, נשלח לייצג את היחידה שלו באליפות צה”ל בקראטה, שבה זכה במדליית הזהב. את קורס מדריכי קרב המגע של צה”ל, וכן את קורס המדריכים הבכירים לקרב מגע של צה”ל, סיים כפיר בדירוג הגבוה ביותר ונבחר כמדריך מצטיין בשניהם.

בתור אזרח, הוענקו לכפיר שני עיטורי גבורה אזרחיים לאחר שהציל נערה מאונס, ובעקבות אירוע אחר, שבו רדף והשתלט בידיים חשופות על מחבל במהלך אחד מפיגועי הדקירה הקשים ביותר שאירעו במהלך אינתיפאדת הסכינים, אירוע שכלל לא היה מעורב בו. במהלך הכרעת המחבל, נפצע כפיר בעצמו. למרות הפציעה והתפנית הקיצונית בחייו, החליט כפיר לסיים את לימודי המשפטים ולהמשיך בהובלת הארגון אשר ייסד.

מעשיו ותרומתו לביטחון מדינת ישראל זכו לתהודה בינלאומית בכלי תקשורת רבים ברחבי העולם, והוענק לו הפרס היוקרתי, ״Guardian Of Israel” (“מגן ישראל”), מטעם ארגון “StandWithUs” העולמי. בטקס הענקת הפרס שנערך בלוס-אנג׳לס, השתתפו אלפי אנשים וביניהם שגרירים, בכירי צה״ל וצבא ארה״ב, וכן בכירים לשעבר במערכות הביטחון הישראליות והאמריקניות.

את הכלים, התובנות, והחוויות מסמרות השיער שעבר כפיר במהלך השנים, משתף כפיר במהלך הרצאת הדגל שלו, “לפחד בחכמה”, שאותה הוא מוסר בישראל ובמדינות שונות בעולם למגוון רחב של חברות, ארגונים ותעשיות, בעברית, אנגלית וספרדית.

קישורים:

https://www.kfiritzhaki.com/book עמוד הספר

 

https://www.kfiritzhaki.com/self מידע על תהליך אישי

 

https://www.facebook.com/kfiritzhaki/ פייסבוק

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *