ד”ר נאדר בוטו על מסע הנשמה, גוף ונפש, אהבה אושר ואור

524
0

אהבה היא הדרך, אושר הוא הסימן והאור הוא היעד”

בפרק המרתק!! הזה פגשתי את ד”ר נאדר בוטו, קרדיולוג בעל מוניטין בינלאומי, ומי שפיתח וייסד את שיטת הרפואה האינטגרטיבית המאחדת.

בפרק נאדר מסביר על הנשמה וההבדל בין הנשמה הבהמית לנשמה האנושית וגם מהו התפקיד של “רוח מדריך” שלכל אחד מאיתנו יש.

שאלתי את נאדר על גלגול נשמות ולא רק שהוא הסביר לי הוא גם עשה לי מדיטציה בלייב שבה אני חזרתי אחורה בזמן לגלגול אחר – ולמרות שהייתי סקפטי זו הייתה אחת החוויות המעניינות שחוויתי, בטח בפודקאסט.

דיברנו גם על הגילויים שנאדר חידש בתחום הפיזיקה הקוונטית – מה שמעניין הוא שהידע שהוא מקבל מגיע מהספריה הקוסמית ומי שמאשר את הידע הזה הוא לא פחות מאשר חוקרים ומגזינים ידועים בתחום.

אל תפספסו את הפרק הזה!!!

עוד על ד”ר נאדר בוטו:

ד”ר נאדר בוטו הינו קרדיולוג בעל מוניטין בינלאומי, ומי שפיתח וייסד את שיטת הרפואה האינטגרטיבית המאחדת. עוד כשהיה בלימודי רפואה ומעצם היותו חוקר בטבעו, ד”ר בוטו התעניין בתופעות שאין להן הסבר ברפואה הקונבנציונלית ובמדע, והחל לחפש תשובות בעולם הרוח, בתורות המזרח ובשיטות טיפול אלטרנטיביות שונות.

כקרדיולוג עבד כמצנתר בכיר במשך שלושים שנה באחד מבתי החולים המובילים בישראל, זאת במקביל להרחבת לימודיו ומחקריו האישיים בתחומים הוליסטיים רבים כגון – חקר התודעה, פיסיקה (ופיסיקה קוונטית בפרט), מתמטיקה, כימיה, שמאניזם ועוד – תוך שהוא מגבש גישת רפואה חדשנית, אינטגרטיבית ומאחדת.

כיום הוא מטפל בעל מוניטין בינלאומי, הוגה שיטות אבחון וטיפול טבעיות מוכחות ויעילות, חוקר ומפרסם מחקרים מדעיים (כמו גם ספרים) וחי בדרך השליחות, הבריאות, האור והנתינה. הוא דובר מספר שפות (אנגלית, ערבית, עברית, איטלקית וספרדית), מנהל מרכז טיפולים חדשני וייחודי מסוגו בעולם (אותו הקים בישראל) ומלמד את מישנתו ברחבי העולם בפני עשרות אלפי אנשים

לאתר של נאדר

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן