שינויים עמוקים, פגיעות וגילוי עצמי – ערן שטרן – פרק 137

21
0

רוצים לקבל פרטים על פרק הלייב שלי ושל ערן? לחצו כאן

https://bit.ly/mindset-livep

 

בפרק הזה שוחחתי עם ערן שטרן – יזם, מרצה ומנטור אשר מלווה אנשים, יזמים, בעלי עסקים, מנכ”לים ובכירים בתהליכי שינוי וטרנספורמציה משמעותיים בחייהם ובעסקים שלהם.

לפני שנפגשנו להקליט ערן התעקש שאשמע את אחד הפרקים אצלו בפודקאסט בו הוא משתף באותנטיות בחוויות לא פשוטות אותן עבר. הכנות והחשיפה של ערן בפרק גרמה לי להחליט שבפרק שנקליט יחד אני רוצה להביא את עצמי קרוב יותר וחשוף יותר ומה שיצא זה אחד הפרקים הכנים והמרגשים שהקלטתי. 

הנה חלק מהשאלות והנושאים שעלו בפרק:

  1. למה שינוי הוא דבר קשה ולפעמים מפחיד?
  2. מהי ההתנגדות הפנימית העמוקה ביותר שקיימת אצל אנשים לעשות שינוי בחיים שלהם
  3. איך לדעת מה נכון לנו, לדייק את עצמנו לקראת שינוי ואיך נדע שבחרנו את המטרות שהן באמת שלנו?
  4. הקשר שבין הרוח והחומר בתהליכי שינוי 
  5. איך יוצרים שינוי עמוק בזהות שלנו? 
  6. על מציאת משמעות אישית ויציאה לאור

קצת על ערן:

מזה כ-20 שנים, שערן שטרן מוביל אנשים, יזמים, בעלי עסקים וארגונים בתהליכי שינוי וטרנספורמציה משמעותיים. 

ערן הוא מחברם של רבי-המכר “להגשים – מימוש אישי וכלכלי בעולם מלא אפשרויות” ו”להתעורר – מדריך מעשי לשכירים שמתלבטים אם להישאר… או להשתחרר”, מרצה מבוקש, מנחה הפודקאסטים “עושים שינוי”, “בודדים בצמרת” ו”כסף טוב” שזכו עד כה ללמעלה מחצי מליון האזנות. 

לאורך השנים ערן ליווה מנכ”לים, בכירים, בעלי עסקים ואנשים ממגוון דיסציפלינות ותחומים שונים והתמודד ביחד איתם עם אינספור אתגרים אישיים, עסקיים וכלכליים. התמודדויות והתנסויות אלו עם עשרות אלפי לקוחות בארץ ובעולם, הקנו לו נסיון רב, יחודי ויכולת יצירתית למציאת פתרונות חדשניים ולפריצות דרך בחייהם של אנשים.

בעברו, כמנהל בכיר בחברת אינטל העולמית, שטרן ניהל פעילויות בינלאומיות בהיקפים של מליוני דולרים, הנהיג אנשים וצוותים בכל רחבי העולם וביסס לעצמו קריירה מצליחה ומבטיחה. אבל בשיא הקריירה הניהולית שלו, הרגיש שטרן כי אינו ממצה את עצמו יותר. בניגוד לכל הגיון בריא ובניגוד לכל מה שאמרו לו האנשים סביבו, החליט לעזוב את “כלוב הזהב” של ההייטק ולממש את יעודו על ידי ליווי אנשים להגשמת החלומות והיעדים הנועזים ביותר שלהם. מאז קצר הצלחה אחר הצלחה ולא הסתכל אחורה.

קישורים רלוונטיים:

האתר – https://www.eranstern.co.il/

הפודקאסט “עושים שינוי” – https://www.eranstern.co.il/podcast/doingchange/

פייסבוק – https://www.facebook.com/eran.stern

אינסטגרם – https://www.instagram.com/eranstern/

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *