הגשמה עצמית – ד”ר אנאבלה שקד – פרק 124

9
0

לכל הקישורים של מיינדסט לחצו כאן: https://linktr.ee/shlomihaster

מה באמת עומד בינינו לבין הגשמה עצמית?

בפרק הזה אני מארח את ד”ר אנאבלה שקד – מומחית בינלאומית לפסיכולוגיה אדלריאנית, מדריכת מטפלים על מיקסום ההשפעה בפרקטיקה והורים על גידול ילדים מלאי אומץ, אופטימיות ואקטיביות. כותבת רב המכר “לקפוץ למים, מהימנעות להשתתפות מלאה בחיים”, ואנחנו נשוחח על הגשמה עצמית.

רגע לפני שהתחיל הפרק אנאבלה אמרה לי “שלומי, היום אני הולכת לרפא אנשים מהפחד מכישלון”. והדבר הזה יצר סוג אחר של אנרגיה באולפן שאיתה התחיל הפרק. אנחנו שוחחנו על האופן שבו בכלל למדנו לפחד מכישלון ועל הדרך להתגבר על הפחד הזה. דיברנו גם על מרכיב נוסף חשוב בדרך להגשמה עצמית והוא השוואה עצמית לאנשים אחרים. למה זה קורה, מדוע זה פוגע שנו ומה ניתן לעשות עם זה. לבסוף, אנאבלה הסבירה מה עומד בינינו לבין הגשמה עצמית ונתנה הסברים חשובים להתמודדות עם מוטיבים שכיחים המונעים מאנשים להגשים את עצמם ועל האופן בו ניתן להתגבר עליהם.

 

על אנאבלה:

אנאבלה מאמינה שכל אחד ואחת מאיתנו ניחנו בכוח יצירתי באמצעותו נוצר תסריט חיינו. חיינו כפי שהם היום הינם השתקפות האמונות שלנו על העולם ועל עצמנו. אמונות אלה הן לא מודעות, ולעתים קרובות מוטעות. ניתן לשנות את ההיבטים הלא מספקים בחיינו וליצור מציאות טובה יותר עבור עצמנו, אחרים והעולם. עכשיו זה הזמן לממש יותר מהפוטנציאל העצום הטמון בנו – כל הרצאה, שיחה או מפגש הם מסע אל נבכי הנפש, מרחיבים את המודעות ואת תחושת המסוגלות העצמית כדי לשנות את התחומים הלא מספקים בחיים, להגביר את הרווחה הנפשית ולצמוח לקראת הגשמה עצמית.

 

קישורים:

אתר:

https://www.anabella.co.il/

אינסטגרם:

https://www.instagram.com/anabella_shaked/

פייסבוק:

https://www.facebook.com/AnabellaShaked

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *